Najlepsze rozwiązania systemowe okienno-drzwiowe z zastosowaniem aluminium. Wytrzymałość, prostota, funkcjonalność i bezpieczeństwo to atuty stolarki aluminiowej. Stolarka aluminiowa pozwala na produkowanie bardzo dużych okien bez straty stabilności okna. Pełna paleta kolorów daje Nam możliwości aranżacyjne do nowoczesnego budownictwa jak również do starych domów gdzie stolarka aluminiowa może występować w kolorze drewna.

Mamy dostępne okna na profilach ALUPLAST i ALIPLAST są to wiodący producenci aluminium w kraju. Aluplast ma w swojej ofercie wiele dostępnych profili np. MB 86, MB 70, MB 104 Passive.

Często wykorzystywana jest też stolarka aluminiowa wewnętrzna. To w takich miejscach najczęściej potrzebne są efektowne i duże przeszklenia. Właśnie w takich miejscach aluminium jest świetnym materiałem , ponieważ jest to materiał odporny na rdzę, lekki, a jednocześnie bardzo sztywny i wytrzymały.

Warto zwrócić uwagę również na to, że aluminiowa konstrukcja okien może pełnić funkcję pięknego ogrodu zimowego, z przeszkleniami harmonijkowymi lub przesuwnymi. Wypełnienie przestrzeni roślinami pozwoli cieszyć się zielenią przez cały rok niezależnie od pogody a latem może tworzyć otwartą przestrzeń tarasu.

Systemy przesuwne aluminiowe tzw HS na profilach aluminiowych są dostępne w bardzo dużych wymiarach co daje prawie nieskończone możliwości aranżacyjne w każdym budynku.

Chcesz poznać nowoczesne rozwiązania w systemach aluminiowych zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia Naszego salonu w Mikołowie przy ul. Szarotek 1. Jeśli potrzebujesz wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub email z naszymi doradcami.

Skip to content