Ciepłe, bezpieczne okna wykonane w oparciu o sprawdzone i nowoczesne technologie. Systemy przesuwne PVC stanowią aktualnie trend architektoniczny w nowoczesnym budownictwie, ale także idealnie wpasują się w starsze budownictwo. Pasują do każdego pomieszczenia – nie tylko w salonie czy kuchni, ale i w sypialni, a nawet w gabinecie domowym. Duże skrzydła sprawiają oświetlenie wnętrz naturalnym światłem, zapewniając mieszkańcom wspaniałe samopoczucie, komfort i luksus.

Systemy tarasowe PVC spełniają wszelkie niezbędne wymogi w zakresie bezpieczeństwa. Odznaczają się funkcjonalnością, wygodą użytkowania, doskonałą izolacją termiczną i nienagannym wyglądem. Odpowiednio dobrany system okuć sprawia, że użytkowanie jest przyjemnością i daje możliwości wykonania w bardzo dużym zakresie wymiarów. Okna PCV przesuwne mogą być wykonane w kilku systemach. System PSK , systemy SMART SLIDE ALUPLAST a także popularne HS dostępny w wielu profilach.

Potrzebujesz okna w systemie przesuwnym dla Nas to nie problem zapraszamy do obejrzenia takich systemów do Naszego salonu w Mikołowie przy ul. Szarotek 1. Jeśli potrzebujesz wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub email z naszymi doradcami.

Skip to content